рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 9.4/10
(14 гласови)

Содржина

Легендарни снајперист Тхомас Бецкетт и његов син, снајперист специјалних постројби Брандон Бецкетт, бјеже од ЦИА-е, руских плаќеника и снајпериста обученог од стране Yакуза-е чије су вјештине сличне онима легендарних стријелаца.
Глумци: Цхад Мицхаел Цоллинс, Саyака Акимото, Том Беренгер, Рyан Роббинс

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • 355 (2022)

  image
  Кога строго чуваното оружје ќе падне во рацете на платеници, агентката на ЦИА Мејс Браун (Џесика Честејн) се здружува со германската агентка Мари (Дајана Кругер),...
 • Платеничка (2021)

  image
  Ана (Меги Кју) е највештиот платен убиец на светот. Како дете ја спасил легендарниот Муди (Семјуел Л. Џексон) и полека ја воведувал во „семејниот бизнис“. Кога ќе...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.