СОДРЖИНА

After an attack renders her blind, Ellen Ashland withdraws from the world to recover. But soon she plunges into paranoia, unable to convince anyone that her assailant has returned to terrorize her by hiding in plain sight.

Слики

Sightless

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Соба (2015)

  image
  Според книгата на Ема Донахју, „Соба ја раскажува неверојатната приказна за Џек, петгодишно момче со бујна фантазија, кое го минало целиот свој живот во мала...
 • Кралството (2018)

  image
  Мануел, влијателен заменик секретар на регионалната влада кој има можност да влезе во националната политика, одеднаш е заглавен во борба за опстанок откако...
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Цимерката (2011)

  image
  Сара е талентирана млада студентка по дизајн од Ајова. Таа возбудена пристигнува во Лос Анџелес за да почне да оди на колеџ и да го запознае големиот град. Сара...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.