poster

Слијепа

Sightless (2020)

Режисер: Cooper Karl

рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

After an attack renders her blind, Ellen Ashland withdraws from the world to recover. But soon she plunges into paranoia, unable to convince anyone that her assailant has returned to terrorize her by hiding in plain sight.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Манџуријски кандидат (1962)

  image
  У Кореји 1952, Америчка војна патрола упада у заседу Совјетских војника и завршавају у војном затвору. Пролази годину дана и одред, након успешног бега, долази на...
 • Соба (2015)

  image
  Според книгата на Ема Донахју, „Соба ја раскажува неверојатната приказна за Џек, петгодишно момче со бујна фантазија, кое го минало целиот свој живот во мала...
 • Друга шанса (2014)

  image
  Колико су далеко поштени људи спремни иќи када трагедија замагли границу измеѓу онога што је праведно и неправедно? Полицијски детектив Андреас и његов партнер...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.