poster

Get In

Get In (2019)

драма, хорор, трилер | Франција, Белгија
Режисер: Olivier Abbou

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.6/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дугачак викенд (2008)

  image
  Питеров и Карлин брак је готово пропао и препун је трзавица. Питер купује скупу опрему за камповање и упркос Карлином противљењу инсистира да отпутују на одмор...
 • Убица са бушилицом (1979)

  image
  Уметник полако почиње губити разум када се, заједно с цимеркама мора борити око плаќања рачуна. Панк бенд који живи испод њега свакодневно га иритира. Његов...
 • Пеколен камп (2010)

  image
  На крајот на секое лето, децата од христијанската заедница на Њу Џерси присуствуваат во Кампот Надеж. Заедно одат длабоко во шумата, далеку од современиот свет....
 • Ајлин Вурнос: амерички баук (2021)

  image
  Претеча филма 'Монструм', ово је прича фокусирана на серијског убицу Ајлин Вурнос, коју ју такоѓе режирао Ферендс, а глуми је Пејтон Лист, а глуме и Лидија Херст...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.