Оценка на корисникот: 6.3/10
(206 гласови)

СОДРЖИНА

Бенет је верен са шефовом ќерком и управо је изгубио посао с великим клијентом. Када му стигне на куќни адресу писмо намењено другом примаоцу, потруди се да га врати аутору. Испостави се да је реч о Роби, кустосу у музеју песника Лонгфелова којем су потребне донације. Бенета Роби привлачи, па одлучи финансирати музеј. Почиње преиспитивати свој живот...

Слики

Запечаќено пољупцем

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Опа! (2005)

  image
  Илјадници години на волшебниот грчки остров Патмос се разлеваат звуците на музика за танцување и смеата на нејзините жители. Но, со доаѓањето на срамежливиот...
 • Модна љубав (2020)

  image
  Након дугогодишње каријере у свијету моде, Лаурен се одлучује преселити уз помоќ Роба, који је жели упознати с љепотама Сеаттлеа.
 • Никогаш не бакнувај маж во божиќен џемпер (2020)

  image
  Самохраната мајка Меги се соочува со Божиќ сама сѐ додека не се појави Лукас во нејзиниот живот како неочекуван гостин. Во текот на празниците двајцата наоѓаат...
 • Норбит (2007)

  image
  Кроток маж женет за монструозна жена, ја среќава жената од своите соништа и се обидува да најде начин како да биде со неа.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.