рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(6 гласови)

Содржина

Шарлота е жена што има проблеми со изливи на бес, па терапевтот и предлага да води дневник за секогаш да ја има својата емотивна состојба под контрола. Бидејќи во љубовта немала среќа, се врти во потрага по пат на интернет и набргу го пронаоѓа Лајл, навидум совршен маж. И се е совршено додека Лајл не го открие дневникот на Шарлота и одлучи да и покаже колку ја сака.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Book of love (2022)

  image
  Последниот роман на младиот, вкочанет англиски автор Хенри е вистински неуспех. Меѓутоа, Хенри е изненаден кога дознава дека неговата книга е хит во Мексико. Оди...
 • На Мидлтон (2013)

  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
 • Kezban in Paris (1972)

  image
  A young girl's adventures in Paris, where she visits after befriending a rich boy.
 • Војна на невестите (2009)

  image
  Лив (Кејт Хадсон) и Ема (Ен Хатавеј) се најдобри пријателки кои уште од детството си го планираат секој детаљ од своите венчавки. На врвот на нивните невестински...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.