poster

Листа за острел

Hit List (2011)

Режисер: Minh Collins
FilmBox Stars RS | 23.4.23 | 01:45

Оценка на корисникот: 5.6/10
(144 гласови)

СОДРЖИНА

Шарлота е жена што има проблеми со изливи на бес, па терапевтот и предлага да води дневник за секогаш да ја има својата емотивна состојба под контрола. Бидејќи во љубовта немала среќа, се врти во потрага по пат на интернет и набргу го пронаоѓа Лајл, навидум совршен маж. И се е совршено додека Лајл не го открие дневникот на Шарлота и одлучи да и покаже колку ја сака.

Слики

Листа за острел

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Размислувај како маж 2 (2014)

  image
  Во вториот дел од „Размислувај како маж“, сите двојки се враќаат за свадба во Лас Вегас. Но, плановите за романтичен викенд тргнуваат во лоша насока кога нивните...
 • Еден во милион (2001)

  image
  Александра, 35-годишна кариеристка е во шок кога Марк ќе ја остави поради својата љубовница, на денот кога одлучува да му роди бебе. Оти ќе стане слободна жена...
 • Ќерката на мојот шеф (2003)

  image
  Момчето кое прифаќа да ја чува куќата на својот шеф, мисли дека тоа е добра можност да се доближи до жената во која е очајно заљубен: ќерката на шефот. Она што не...
 • 40-годишната девица (2005)

  image
  Енди Ститзер има 40 години, а сè уште немал секс. Неговите пријатели се на мисија да му помогнат да легне нешто... брзо! Ќе го преживее ли нивниот совет? Ќе ѝ...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.