poster

Тоа необично чувство

That Awkward Moment (2014)

Режисер: Tom Gormican
FOX Life | 15.4.23 | 20:00

Оценка на корисникот: 6.9/10
(211 глас)

СОДРЖИНА

Со Зак Ефрон, Мајлс Телер, Мајкл Б. Џордан и Имоген Потс, „Она чувство кога... е урнебесна комедија за тоа колку може да биде сложена играта околу романтичните состаноци. Кога Мики е оставен од својата девојка, неговите најдобри пријатели Џејсон и Даниел ветуваат дека ќе останат без девојки додека тој не се врати во хаотичниот свет на романтичните состаноци во Њујорк. Но, кога Џејсон ја запознава Ели, а пријателството на Даниел со Челзи се претвора во нешто повеќе, момците сфаќаат дека границата помеѓу обичните љубовни состаноци и сериозните врски е потенка отколку што си мислеле.

Слики

Тоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувствоТоа необично чувство

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Модна љубав (2020)

  image
  Након дугогодишње каријере у свијету моде, Лаурен се одлучује преселити уз помоќ Роба, који је жели упознати с љепотама Сеаттлеа.
 • The Taming of the Scoundrel (1980)

  image
  A grouchy farmer, known around his small Italian town as being wonderful to his employees, but actively driving everyone else away, is in for a surprise when a...
 • Идеални супруг (1999)

  image
  У Лондону, крајем 19. века, Лорд Горинг, богати нежења, проводи време ленчареќи, флертујуќи са Мејбел која једина може да му парира и избегавајуќи венчање у које...
 • Девет месеци (1995)

  image
  Семјуел Фокнер је дечји психијатар који нема своју децу, а и не жели да их има. Зато је прилично потресен када му његова дугогодишња девојка Ребека) каже да је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.