рејтинг: 3.3/10
Оценка на корисникот: 6.6/10
(10 гласови)

Содржина

Агент на националната агенција за безбедност ѝ се приклучува на група индијански трагачи кои се нарекуваат Сенишни волци и оди со нив на мисии за заштита на правдата во Америка и пошироко.

Слики

Premiere EntertainmentPremiere EntertainmentPremiere EntertainmentPremiere EntertainmentСенишни волци

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Под опсада 2: Мрачна територија (1995)

  image
  Пензионираниот морнарички командос Кејси Рајбек (Стивен Сигал) и внука му се качуваат во возот кој оди за Лос Анџелес, но нивните планови за одмор наскоро се...
 • Невозможна Мисија: Последици (2018)

  image
  Откако опасната задача за враќање на украдениот плутониум тргнува наопаку, Итан Хант (Том Круз) и неговиот тим мораат да се здружат со атентаторот на ЦИА, Аугуст...
 • Не е време за умирање (2021)

  image
  Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се...
 • Брзина (1994)

  image
  Филм говори о двојици полицајаца из Лос Анѓелеса, Џеку Травену и Херију Тимплеју, који спрече бившег полицајца и стручњака за израду бомби Хаварда Пејнеа у намери...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.