рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 7.9/10
(68 гласови)

Содржина

Одејќи на спасувачка мисија во длабоката вселена, УСС „Ентерпрајз паѓа во заседата на Крал, безмилосен непријател на Федерацијата. Кога мораат да бегаат во еден неистражен непријателски свет, капетан Кирк, Спок и екипажот немаат начин да избегаат од него.

Слики

Ѕвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата странаЅвездени патеки: Од другата страна

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Тенет (2020)

  image
  Џон Давид Вашингтон е главниот протагонист во овој sci-fi акциски спектакл на Кристофер Нолан. Вооружен со само еден збор - Тенет, борејќи се за опстанок за...
 • Ридик (2013)

  image
  Ридик (Вин Дизел) е оставен да умре на зафрлена планета која е спржена од блиското сонце и на прв поглед изгледа пуста. Но набргу ќе открие дека мора да се бори...
 • Најмрачниот час (2011)

  image
  „Најмрачниот час“ е приказна за петмина млади луѓе кои се заробени во Москва, борејќи се за живот при еден разурнувачки вонземски напад. Трилерот ја нагласува...
 • Мегалодон (2018)

  image
  Група научника који истражују Маријански ров сусреќе се са највеќим морским предатором који је икада постојао - Мегалодоном.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.