СОДРЖИНА

A macho cruiser comes of age. Frustrated by the repetitious grind of one night stands and aimless hustling, study drug dealer Rick is looking for meaning and intimacy in his life. Like his testosterone-tweaked buddies, Rick is a "stray" # lacking a traditional family structure and wrestling subconsciously with the psychological bruises inflicted by his father's absence. Shielding any vulnerability under the toughened cloak of detachment, Rich has administered his life with deliberate effort to avoid reliance on anyone or anything. But things are about to change. When Rick meets Heather, a corn-fed walking talking "girl next door," he suddenly perceives a new avenue and an opportunity for an open, committed relationship. Though the chemistry between the couple is immediately charged, Rick's street cheek and volatile aggression flare, threatening to extinguish their relationship before it begins. Trying to assimilate into Heather's world, Rick takes heat from his perpetually adolescent ...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пари (1983)

  image
  Во потрага по брзи пари, младиот Норберт добива лажна банкнота од 500 франци од негов пријател. Откако ги троши во фотографскиот дуќан, бескрупулозниот сопственик...
 • Људски капитал (2013)

  image
  Филм „Људске вредности почиње на крају, кад неко џипом удари бициклисту уочи Бадње вечери. Кад почну да испливавају детаљи у вези са несреќом, животи имуќне,...
 • Лице со лузна (1983)

  image
  Ал Пачино игра кубански бегалец која станува голема ѕверка во кокаинското подземје на Мајами, но кој потоа паѓа во сопствената замка и бива убиен.
 • Утврдување на смртта (2001)

  image
  Како би побегнал од големите коцкарски долгови, одбивниот Рис Вилијамс одлучува да ја смисли сопствената смрт, со помош на долгогодишната сопатничка, сопругата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.