рејтинг: 4.8/10
Оценка на корисникот: 6.4/10
(8 гласови)

СОДРЖИНА

Квин излегува од фонтана во парк во градот Хо Ши Мин, без никакво сеќавање за тоа кој е и од каде доаѓа. Дури талка низ градот спојувајќи го полека дел по дел своето минато, сфаќа дека немилосрдно го прогонуваат мистериозни суштества.

Слики

КиднапирањеКиднапирање

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Црна темница (2000)

  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
 • Притаено зло: Апокалипса (2004)

  image
  Мислила је да је слободна... али није била у праву. Мила Јововиќ је још једном у улози Алис, која се буди из грозног сна да би схватила да су се остварили њени...
 • Острво страха (2006)

  image
  Када Џон наследи куќу на острву, позове свог брата и студента ветерине, Мета, и његову девојку Ники, као и њихове пријатеље Сару и Ноу, да с њим поѓу на острво и...
 • Универзален војник: Нова димензија (2012)

  image
  Во свет без влади, преживеаните универзални војници мора да се борат против анархијата и да изградат нов поредок со кој ќе управуваат универзалните војници,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.