poster

Киднапирање

Abduction (2019)

Xорор, Трилер, Hаучна фантастика, Акција, Mистерија | Кина, Обединетото Кралство, Виетнам
Режисер: Ernie Barbarash
Cinemania | 11.6.24 | 06:45

рејтинг: 4.8/10
Оценка на корисникот: 5.8/10
(13 гласови)

Содржина

Квин излегува од фонтана во парк во градот Хо Ши Мин, без никакво сеќавање за тоа кој е и од каде доаѓа. Дури талка низ градот спојувајќи го полека дел по дел своето минато, сфаќа дека немилосрдно го прогонуваат мистериозни суштества.

Слики

КиднапирањеКиднапирање

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Надоградња (2018)

  image
  Граy Траце ќе у једном бруталном и трагичном догаѓају изгубити све - супругу коју обожава и контролу над својим телом. Његова ситуација привуче пажњу тајанственог...
 • Клаверфилд (2008)

  image
  По повод големото унапредување на Роб, неговата љубовница Бет и нивни пријатели, одлучуваат да приредат изненадувачка забава за заминување, сметајќи дека тој се...
 • Сам против мафије (2020)

  image
  Акцијски филм. Син бившег специјалца жртва је отмице па специјалац креќе у борбу против трију опасних банди организираних злочинаца јер жели поновно видјети сина...
 • Невидливиот човек (2000)

  image
  Кога водач на тим научници доброволно се пријавува за експеримент за човечка невидливост, сè полека трга наопаку и мора да се трпат страшни последици.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.