рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Скитник и поранешен јавач на родео создаваат пријателство во мал град на Алјаска, кој закрепнува од дивјачки чин на безумно насилство. Со тек на време, нивната врска открива нови мрачни тајни кои се закануваат со уште повеќе крвопролевање.

Слики

Слатка Вирџинија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Фати го Гринго (2012)

  image
  Мел Гибсон е американски гангстер кој со возило ја пробива граничната ограда и упаѓа на територијата на Мексико во обид да им избега на американските погранични...
 • Поткажувач (2013)

  image
  Сопственикот на градежна фирма Џон Метјуз (Двејн Џонсон) дознава дека син му, со кого не живеат заедно, е уапсен за поседување дрога и, наместо на факултет, ќе...
 • Крал на борците (2010)

  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Протокол (2008)

  image
  Човек ја истражува таинствената смрт на неговиот син и сфаќа дека животот му е во опасност кога ќе најде доказ дека фармацевтската компанија си игра со човечки...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.