рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 7.6/10
(7 гласови)

Содржина

Шеснаесетгодишна девојка го посетува својот полубрат хомосексуалец и го заведува неговото момче, упропастувајќи ги нивните животи во оваа комедија во која играат Кристина Ричи и Лиза Кудроу.

Слики

Обратно од сексОбратно од сексОбратно од сексОбратно од сексОбратно од секс

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Високи штикли (1991)

  image
  Беки дел Парамо е славна поп пејачка од 1960-те години со два брака и повеќе врски зад себе. Од првиот брак има ќерка Ребека, која ја оставила со таткото за да ѝ...
 • Нотинг Хил (1999)

  image
  Вилијам Такер (Хју Грант) има книжарница во областа Нотинг Хил во западен Лондон, а куќата ја дели со Спајк (Рис Ифанс), ексцентричен пријател од Велс. Еден ден...
 • П.С. Те сакам (2007)

  image
  Млада вдовица дознава декан нејзиниот сопруг ѝ оставил 10 пораки што ќе ѝ помогнат да ја преброди болката и да започне нов живот.
 • Звезде љубави (2005)

  image
  Главни јунак филма Звезде љубави је двадесетогодишњак Лаза (Саша Јоксимовиќ), који долази из провинције у град жељан да направи нешто велико у свом животу....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.