рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(50 гласови)

Содржина

Репортер оди во мал град во Западна Вирџинија за да истражува низа чудни случувања, вклучувајќи ментални визии и појави на бизарни ентитети.

Слики

Пророштва од темнинатаDaro FilmDaro FilmDaro FilmDaro FilmDaro FilmDaro FilmDaro FilmDaro Film

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Остарени (2021)

  image
  Од М. Најт Шјамалан доаѓа застрашувачки трилер со импресивна актерска екипа која ги вклучува Гаел Гарсија Бернал, Руфус Сјуел, Томасин Мекензи и Алекс Волф....
 • Берлински синдром (2017)

  image
  Клер (Тереса Палмер) је млада аустралијска новинарка која је кренула у посету Немачкој. Наишла је на Ендија (Маx Риемелт) са којим је имала интиман однос....
 • Непријатељ (2011)

  image
  Година 1995, седми дан мира након потписивања Дејтонског споразума. Инжењерска јединица деминира границу измеѓу Републике Српске и Федерације Босне и Херцеговине....
 • Кохерентност (2013)

  image
  Група пријатели се собираат на вечера, но кога мистериозна комета ќе помине над Земјата, тие се вовлечени во низа необјасниви настани...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.