СОДРЖИНА

Прича о браќи близанаца доктора, и када један убије другог, који се враќа из мртвих као вампир, уз помоќ свога помоќника...

Слики

Ѓавоље створењеЃавоље створењеЃавоље створењеЃавоље створењеЃавоље створењеЃавоље створењеЃавоље створењеЃавоље створењеЃавоље створењеЃавоље створење

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зборови (2012)

  image
  Млад писател конечно доживува успех објавувајќи го својот роман. Има само еден проблем - тој не го напишал романот. Принуден е да ја плати цената за кражба на...
 • Царство на спомените (2009)

  image
  Животот на една жена станува хаос по чудната автомобилска несреќа по која сопругот и деверот паѓаат во кома. Станува возбудливо кога деверот ќе се разбуди...
 • Неродениот (2009)

  image
  Еден демонски дух ја обзема младата Кејси и им се заканува на сите што таа ги сака. Тероризираната жена мора да се обрати на духовниот советник, рабинот Сендак за...
 • Опседнати 2 - Духовите на Џорџија (2013)

  image
  Надврзувајќи се на теророт од хитот Опседнати, оваа застрашувачка приказна го следи младото семејство при неговиот пат во пеколот на американскиот југ. Кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.