poster

Џош и Сем

Josh and S.A.M. (1993)

Режисер: Billy Weber

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.3/10

СОДРЖИНА

Дечија пустоловна драма о догодовштинама двојице браќе бујне маште који излаз из животних недаќа наилазе у веровању да је један од њих - робот.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Истерувачи на духови: Наследство (2021)

  денес
  image
  Кога самохрана мајка и нејзините две мали деца пристигнуваат во мал град, почнуваат да ја откриваат нивната конекција со оригиналните Истерувачи на духови и...
 • Огледалце огледалце (2012)

  денес
  image
  Откако саканиот крал ќе ги напушти, неговата безмилосна сопруга ја презема контролата над кралството и нејзината прекрасна 18-годишна поќерка Снежана, која ја...
 • Робо (2019)

  денес
  image
  Митyа Привалов има дванаест година, и жели цртати стрипове о суперјунацима. Проблем је што његови родитељи не разумију ту његову страст и желе да се Митyа бави...
 • One Man and His Cow (2016)

  денес
  image
  It's a fact. Fatah, a sympathetic Algerian farmer, even more than his wife, he only has eyes for his prized heifer Jacqueline, dreaming to see her victorious at...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.