Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Момчето во пижами на риги (2008)

  петок
  image
  Низ очите на осумгодишно момче, во голема мера заштитено од реалноста на Втората светска војна, сведочиме за забранетото пријателство кое се создава помеѓу Бруно,...
 • Истрошен (1999)

  петок
  image
  Приказна за младиот наркоман, алкохоличар и хроничен комарџија, кој на сите начини се обидува да ја зачува врската со својата девојка...
 • Парлог (1974)

  петок
  image
  Отац остаје у селу, на земљи, а син по својој професији и опредељењу живи далеко од завичаја и земље. У једном тренутку, син се враќа у село и тада се поставља...
 • Седум души (2008)

  петок
  image
  Номинираниот за „Оскар“, Вил Смит игра во оваа моќна драма за емоционалната приказна на еден човек кој ќе им ги промени животите на седум непознати луѓе, во која...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.