рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(29 гласови)

Слики

Насмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаMiramaxMiramaxMiramaxНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона ЛизаНасмевката на Мона Лиза

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • После венчања (2019)

  image
  Оскаром награѓена глумица, Џулијен Мур, и за Оскара вишеструко номинована глумица, Мишел Вилијамс, главне су звезде римејка данског филма Афтер тхе wеддинг, који...
 • Botë e padukshme (1987)

  image
 • Pesha e kohës (1988)

  image
 • Првиот ден од остатокот на твојот живот (2008)

  image
  Ова е семеен портрет на Мари-Жан, Роберт и нивните три деца. Преку пет најважни дена, по кои ништо веќе нема да биде исто, прикажани се 12 години од нивниот живот.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.