poster

Djelići mozaika

Atticus

драма | САД
Режисер: Carl Schenkel

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.2/10
(201 глас)

СОДРЖИНА

Басед он Аттицус, а новел бy Рон Хансен, тхис Халлмарк Халл оф Фаме пресентатион старс Јамес Цобурн ас wидоwед Цолорадо ранцхер Аттицус Цодy. Ин тхе монтхс синце Аттицус wифе wас киллед ин а цар аццидент цаусед бy хис артист сон Сцотт (Паул Керсеy), тхе боy хас ацхед фор хис фатхерс форгивенесс. Алас, тхоугх хе стилл ловес хис сон, Аттицус ис бy натуре тацитурн анд дистант, анд ис унабле то реацх оут то тхе гриевинг Сцотт. Упон дисцоверинг тхат хис фатхер хас кепт тхе wрецкаге оф тхе "деатх цар" он хис ранцх, тхе цонфусед Сцотт децидес тхат но цлосуре ис поссибле, wхереупон хе ретурнс то тхе дустy Меxицан виллаге тхат хас лонг беен хис хоме. Латер, Аттицус рецеивес wорд тхат Сцотт хас цоммиттед суициде.анд упон арривинг ин Меxицо, ит ис хис турн то суффер тхе пангс оф гуилт, тханкс то тхе релентлесс ремонстратионс оф Сцоттс гирлфриенд Рената (Лиса Зане). Бут нотхинг ис qуите wхат Рената макес ит оут то бе, ас Аттицус дисцоверс то хис астонисхмент упон хеаринг а цацхе оф "аудио ле

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Немирни (2021)

  image
  Демиен (Демиен Бонард) е успешен уметник и сликар кој е оженет со Лејла (Лејла Бехти), реставратор на мебел. Тие водат неконвенционален, боемски живот со нивниот...
 • One More Time (2013)

  image
  Lucia is an aging Italian actress and director (beautifully portrayed by Antonioni's and Fellini's actress Lucia Bosé), decides to come back to the small town...
 • Ерата на Кали (2005)

  image
  Идејата за добро и зло е симната од етиката на нарцисоидната мисла, вклучувајќи го и општеството составено од избубени души, одбрани за време на егзистенцијално...
 • Солдат Жанет (2013)

  image
  Fanni has had enough of money and Anna has had enough of pigs. Fanni leaves the city and her pearls behind, while Anna is stuck wearing muddy overalls. When they...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.