poster

Створење из дубина

The Thing Below (2004)

Режисер: Jim Wynorski

рејтинг: 2.5/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

На тајној владиној платформи у Мексичком заливу врше се дубока копања чији је прави циљ непознат и великом броју запосленика.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мобилен (2016)

  image
  Снимен според еден од највозбудливите романи на Стивен Кинг. Клеј Ридел (Џон Кјузек) е уметник од Мејн кој се подготвува да го прослави склучувањето договор со...
 • Проект динусаурус (2012)

  image
  Проектот „Диносаурус“ зборува за експедиција за татко и син во Конго, со придружба на екипа за ТВ документарци. Кога сите актери на филмот мистериозно ќе...
 • Јас сум четвртиот (2011)

  image
  Еден тинејџерски бегалец со неверојатна тајна брза за да остане еден чекор пред мистериозните сили кои сакаат да го најдат и да го уништат во овој...
 • Невидливиот човек (2000)

  image
  Кога водач на тим научници доброволно се пријавува за експеримент за човечка невидливост, сè полека трга наопаку и мора да се трпат страшни последици.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.