СОДРЖИНА

Момче се сели во Крејдл Беј во Вашингтон и открива дека нешто не е во ред со методот со кој градот ги претвора немирните тинејџери во послушни граѓани.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Петак тринаести (1980)

  сабота
  image
  Извиѓачке инструкторе прогони и убија непознати убица када покушају да поново отворе летњи камп на месту где се дете једном удавило. Када се на идиличном...
 • Клетва 3 (2009)

  сабота
  image
  Како зауставити незаустављиво проклетство? Џејка, јединог преживелог из масакра који се догодио у претходном наставку, прогањају застрашујуќе визије Кајакоа и...
 • Крампус (2015)

  недела
  image
  Кога неговото дисфункционално семејство се среќава за празниците, младиот Макс е разочаран и го отфрла Божик. Тој не е свесен дека тоа го предизвикува гневот на...
 • Магла (2007)

  недела
  image
  Након што малени градиќ похара олуја, Дејв и његов син Били, заједно с осталим локалним становништвом, запуте се у оближњи супермаркет како би се на време...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.