poster

Средно училиште: Најлошиот период во мојот живот

Middle School: The Worst Years of My Life (2016)

Режисер: Steve Carr
Junior TV | 12.5.24 | 15:35

рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 5.2/10
(9 гласови)

Содржина

Приказната го следи животот на Рејф Качадоријан, кој и без проблемите во средното училиште има доволно проблеми дома. За среќа, има направено план за најдобра година во историјата. Заедно со најдобриот другар Лео ќе се обиде да ги прекрши сите правила на однесување во училиштето.

Слики

Средно училиште: Најлошиот период во мојот животСредно училиште: Најлошиот период во мојот животСредно училиште: Најлошиот период во мојот животСредно училиште: Најлошиот период во мојот животСредно училиште: Најлошиот период во мојот живот

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Корги: Кралското куче со големо срце (2019)

  image
  Рекс е мал немирко, но сепак е омиленото куче на британската кралица. Еден ден се губи во Лондон и се наоѓа во друштво на различни раси кучиња кои меѓусебно се...
 • Три мала прасета (1999)

  image
  Три мала прасета мора да напусти свој дом због злог вука. Одлучују да ќе направити себи нову куќу али не могу да договоре око граѓевинског материјала. Због тога...
 • Капетан Гаќи: Првиот епски филм (2017)

  image
  Оваа урнебесна семејна комедија ја раскажува приказната за двајцата шегаџии Џорџ и Харолд, кои го хипнотизираат директорот на училиштето за да мисли дека е...
 • Тед - Изгубениот истражувач (2012)

  image
  Авантурист во обид, Тад Џонс, бара изгубен град во спектакуларната 3Д комедија, која ќе ве прошета од амазонските џунгли до планинските врвови на Анди.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.