poster

Чудовишта против ванземаљаца - Ноќ живих шаргарепа

Night of the Living Carrots (2011)

Режисер: Robert Porter

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 9.5/10
(2 гласови)

Содржина

On Halloween, a mutant alien pumpkin explodes in a carrot garden and zombie carrots rise up, bite the townspeople, and take over their minds. B.O.B., Dr Cockroach and The Missing Link join forces to take on the zombie carrots.

Сцеарист: ,
Продуцент: Aaron Dem, Lisa Stewart
времетраење: 13 мин

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Овцата Шон: Ламите на фармерот (2015)

  image
  Кога фармерот и Бицер одат на панаѓур, Шон кришум им се приклучува со цел да предизвика неволји. Таму Шон ја гледа аукцијата и гледа на понуда со три егзотични,...
 • Емотикони: Филм (2017)

  image
  Одете на авантура во тајниот свет на вашиот паметен телефон во Текстополис, градот каде што живеат сите ваши омилени емотикони. Тројца пријатели емотикони одат на...
 • Мумини на ривијери (2014)

  image
  Мумини живе безбрижно у куќици у долини, окружени бројним пријатељима. Након путовања кроз олују на отвореном мору, породица стиже на Ривијеру, где ќе њихово...
 • Барби: Вселенска авантура (2016)

  image
  Барби е космичка принцеза која лета високо на својот „ховерборд“ низ далечниот универзум со нејзиниот симпатичен и посветен помошник, домашното милениче Папкорн.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.