poster

Изгубениот син

Long Lost Son (2006)

драма, мистерија | Германија, САД
Режисер: Brian Trenchard Smith
M1 Film | Утре | 11:33

Оценка на корисникот: 6.1/10
(225 гласови)

СОДРЖИНА

14 години откако нејзиниот сопруг и четиригодишниот син се удавија во страшна бура на море, сè уште потресена, мајката на видеото од одмор на пријател открива дека нејзиниот поранешен сопруг и сега 18-годишен син се живи... Обидувајќи се да се прибере, мајката оди да ги најде пред повторно да исчезнат.

Слики

Изгубениот син

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Татко (2020)

  image
  Ентони има 80 години, непослушен е, живее пркосно сам и ги отфрла негувателите што ги носи ќерка му Ен. Сепак, помошта станува неопходност за Ен; таа повеќе не...
 • Минатото (2013)

  image
  Ахмад се враќа во Париз од Техеран за да се доразведе од својата сопруга, Французинката Мари. Таму тој забележува дека односот на Мари со нејзината ќерка е полн...
 • Бела птица у меќави (2014)

  image
  A teenager tries to cope with her blossoming sexuality and the disappearance of her mother.
 • Спокој (2019)

  image
  Бејкер Дил (Метју Меконахи) е капетан на рибарски брод, кој работи и како водич на островот Плимут. Неговиот живот се превртува наопаку кога поранешната сопруга...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.