рејтинг: 4.4/10
Оценка на корисникот: 6.6/10
(57 гласови)

Содржина

Цењени лондонски психијатар Мајкл је на врхунцу је каријере. Харизматичан и успешан, колеге га цене, а за научне чланке добија похвале и награде. Кад га виши инспектор Рој замоли за стручно мишљење о прелепој, заносној списатељици коју повезује са тајанственом смрќу спортске звезде, цео свет му се окреќе наопако. Мајкл се мора одупрети фаталној привлачности списатељице и у вртлогу страсти открије ко стоји иза убиства младог спортисте. Накада привлачност може бити фатална!

Слики

Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2Ниске страсти 2

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Син сомот (1986)

  image
  Сензуален мистериозен трилер за чудни случувања во мал град. Еден студент наидува на мистерија и сака да дознае повеќе. Чудниот свет што го наоѓа како демне под...
 • План лета (2005)

  image
  У Берлину, инжењер аеронаутике Кајли Прат (Џоди Фостер) оплакује губитак свог вољеног мужа, који је пао са крова њихове зграде. Она напушта посао и одлучује да...
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Убиства во серија (2016)

  image
  Криминалистичкиот роман на една авторка станува хит кога се случува вистинско убиство слично на тоа во приказната. Дали се работи за случајност или убиецот ги...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.