СОДРЖИНА

Френки Мјуниз е во главната улога во овој блокбастерски хит за холивудски продуцент кој краде идеја на 14-годишник.

Слики

Голем лажгоГолем лажгоГолем лажгоГолем лажго

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The Return of James Battle (2004)

  петок
  image
  James Bataille escapes from prison to find his fiancée Concia. But on his return, octopussy like aliens come to play bloody spoilsport. After lucky battle James...
 • Душкало и проколнатиот дворец (2010)

  денес
  image
  Германскиот овчар Сниф кој беше одгледан од страна на Том. Тој го научи кучето на многу трикови и заедно со неговата девојка Мирјам заминаа во интересна авантура....
 • Среќниот Том (2009)

  денес
  image
  Мисијата на Среќниот Том е во Дејзи Таун да донесе ред и мир. Кога дознава дека Пат Покер, лидерот на бандитите, е истиот човек кој му ги убил родителите, Том го...
 • Пат до Божиќната ѕвезда (2012)

  денес
  image
  Во оваа божиќна приказна режирана од Нилс Гауп, а продуцирана од Норвешкиот огранок на Волт Дизни, се раскажува за една храбра девојка која ќе тргне на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.