Содржина

Након што је успео да се упише на Морнаричку академију, Џејк је мислио да су се сви његови снови остварили - али борба да постане човек је тек почела. Пријављује се на жестоко такмичење у боксу да се избори за бољу будуќност за себе.

Слики

АнаполисАнаполис

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Џери Мегвајер (1996)

  image
  Спортски агент е отпуштен од моќна агенција кога ќе оствари победничка серија. Со најмалку важниот клиент на неговиот некогаш полн список, и единствената личност...
 • Уздах (2017)

  image
  Откако ќе се заинтересира за сурфање, еден тинејџер и неговиот пријател создаваат необично пријателство со постар сурфер.
 • Портрет на дамата во огнот (2019)

  image
  Франција, 1770 година. Сликарката Мариен добива нарачка за свадбен портрет на младата Елоиз. Елоиз треба да стапи во брак против своја воља, а Мариен мора да ја...
 • Endless Words (1986)

  image
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.