poster

Девојка од милион долари

Million Dollar Baby (2004)

Режисер: Clint Eastwood
FOX Movies | 8.6.23 | 21:00

рејтинг: 8.1/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(142 гласови)

Слики

Девојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариDaroДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долариДевојка од милион долари

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тренер (1978)

  image
  Човек из малог места, тренер у великом клубу, враќа се у свој крај да посети гроб родитеља и да са собом у Београд одведе талентованог центарфора, који постаје...
 • Легенда (2010)

  image
  Мек Четли бил млад и перспективен борач, сè додека автомобилска несреќа не му ставила крај на неговиот живот. Неговиот син Мајк (Џ. Цена) некогаш бил борач во...
 • Пеколот од 63. (2009)

  image
  Кога условите се погодни, во северна Холандија се одржува познатата трка на лизгачи. Патеката долга 200 километри мора да се помине до полноќ, а секој кој ќе ја...
 • Верувај (2013)

  image
  Еден млад, надарен фудбалер, кој има проблеми со ситен криминал, го привлекува вниманието на поранешниот тренер на „Манчестер јунајтед“, Мет Базби, кој се враќа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.