poster

На путу за Сајлох

Journey to Shiloh (1968)

Режисер: William Hale

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.6/10

Слики

На путу за Сајлох

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Смртоносен извор (2002)

  image
  Во текот на Граѓанската војна во Америка, во 1864 година, три војници на Унијата и три војници на Конфедерацијата ќе се одалечат од своите единици и случајно ќе...
 • Легенда за есента (1994)

  image
  Пуковник Вилиам и његова три сина живе у планинама у Монтани, почетком XX века. Када један од синова, Семјуел доведе са собом своју вереницу Сузан, пријатељство...
 • I teti në bronx (1970)

  image
  On the anniversary of the death of Commissioner Ibrahim Kovaçi, six of his war friends are accompanying his statue to his native village, where a ceremony will be...
 • Shtigje të luftës (1974)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.