Содржина

У суровим зимским условима и шумама руралног Квебека, Брус, возач машине за чишќење снега, током пијане ноќне вожње случајно убије човека. У паници сакрива тело дубоко у шуму у нади да ц́е тако побеќи властима али и својој савести. Али како круг око њега почиње да се затвара, Брус се ментално и морално распада и покушава да открије ко је он заправо био пре те несреќе, истину о жртви коју је случајно убио као и околности које су се наместиле баш у датом тренутку.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Внимавај што посакуваш (2015)

  image
  Неискусен млад човек се впушта во афера со сопругата на богат банкар. Наскоро тој се вплеткува во неочекуван скандал со сомнителна смрт што може да го одведе во...
 • Asgjë nuk harrohet (1985)

  image
 • Дојде и пајакот (2001)

  image
  Кога ќерката на сенатор под заштита на тајната служба ја киднапираат од приватно училиште, детективот Алекс Крос го истражува случајот иако сè уште се оправа од...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.