poster

Електра

Electra (1996)

Режисер: Julian Grant

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.3/10

Содржина

Корпоративни истраживач који покушава да открије формулу регенерације људи, за експеримент користи своју згодну маќеху...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Смртоносна трка (2008)

  image
  Озлогласениот затворски директор го тера поранешниот затвореник Џенсен Ејмс да се натпреварува во најпопуларниот постиндустриски спорт во кој затворениците мора...
 • Последна шанса (2008)

  image
  Во иднина, светот ќе дојде до работ на еколошка катастрофа, а човештвото ќе мутира како резултат на токсичен отпад. Огнениот метеорит што содржи кристали на...
 • Годзила (1998)

  image
  Огромен ѕвер тргнува во деструктивно дивеење низ целиот свет и се упатува кон Њујорк.
 • Електра (2005)

  image
  Воинката Електра има блиска средба со смртта и станува убиец по нарачка. Се обидува да ги заштити своите најголеми цели од група натприродни убијци.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.