Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Обвинет без докази (1991)

  image
  Поради наводната вклученост во комунистички партии, на филмскиот режисер Дејвид Мерил му е забрането да работи во Холивуд. Одлучува да се бори за своите права и...
 • Ngjyrat e moshës (1990)

  image
 • Светска жена (2021)

  image
  Мари (Лоре Калами) е самохрана мајка и сексуална работничка во Стразбур; независна во приватниот живот и убедена во својата професија, таа е активен член на...
 • Бегство (2017)

  image
  Обична жена донесува необична одлука која засекогаш ќе и го промени животот.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.