СОДРЖИНА

Откако ќе го загуби синот во сообраќајна несреќа, животот на Брук се претвора во хаос. Таа почнува да пие и заборава на сопругот и ќерката на кои им е сѐ уште потребна. Кога еден ден станува жртва на киднапирање, таа е повторно принудена да се бори за својот живот. При тоа открива дека зад грабнувањето стои некој кој ѝ е многу близок...

Слики

Последна можностПоследна можностПоследна можностПоследна можностПоследна можностПоследна можностПоследна можност

Прегледи


Прегледано од hymie
петок, 23 септември 2022 02:15
Brooke Holton (Teri Polo) is not only a wife and mother but also an incredibly successful and wealthy business woman. But it is her inability to let go when it comes to work that leads to a tragedy. When checking her phone whilst driving her son to a match, they are involved in a major car accident which kills her son. It leaves Brooke a pill popping, alcohol swilling wreck that chain smokes even in the doctor's office. With her husband, Albert (Matt Socia), not only concerned for Brooke's... (повеќе)
Ми се допаѓа прегледот
0 коментари

ПРЕПОРАКИ
 • Дојде и пајакот (2001)

  image
  Конкресменову ќерку киднапују у приватној школи. За помоќ у решавању тог случаја, позван је детектив Алекс Крос који се повукао након што је његов партнер изгубио...
 • Отмица (2012)

  image
  Теретни брод МВ Розен путује Индијским океаном. Меѓутим, нападају га сомалијски пирати и отимају. Меѓу људима на броду су кувар Микел и инжињер Јан који су,...
 • Мокро куче (2021)

  image
  Заснована на провокативната автобиографија на Арје Шаруз Шаликар, оваа возбудлива приказна за растење го следи тинејџерот Сохејл, ирански Евреин, кој откако се...
 • Извиднички прирачник за момчиња (2009)

  image
  Кога момче открива дека неговата најдобра пријателка е принудена да го напушти својот дом во приколка, се согласува да ѝ помогне.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.