рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 7/10

СОДРЖИНА

Кога ќе дознае дека нејзиниот сопруг, пилот, загинал во несреќа, Кетрин не е подготвена да се бори со обвиненијата дека всушност тој ја предизвикал несреќата. Со помош на пилотот Роберт, таа доаѓа во Ирска за да спроведе сопствена истрага за смртта на сопругот. На свое големо изненадување, ќе дознае дека нејзиниот совршен сопруг водел двоен живот.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дневник за Џордан (2021)

  image
  Во режија на Дензел Вашингтон и со Мајкл Б. Џордан во главната улога со сценарио на Вирџил Вилијамс, „Дневник за Џордан“ е заснован на вистинска приказна за...
 • Имењак (2006)

  image
  У центру пажње је судбина младиќа који је имењак руског писца Гогоља, али није задовољан тиме. Мењајуќи име он покушава да побољша квалитет свог живота, али...
 • Млада жена (2017)

  image
  Пола се враќа у Париз после дугог одсуства. Шворц је, поседује само једну мачку, а сва врата јој се затварају пред носем. Ипак, једну ствар зна засигурно: одлучна...
 • Крадљивци бицикала (1948)

  image
  Радња филма одвија се у Риму после Другог светског рата. Антонију Ричију (Ламберто Маѓорани), незапосленом раднику нуде посао лепљења плаката у послератној...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.