рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 9.3/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Најдобриот агент на ФБИ ќе стане цел на напади на терористи. Тие ќе му го убијат целото семејствто, а меморијата ќе му ја избришат. Време е за одмазда, затоа што човекот без име и без сеќавања нема што да изгуби.

Слики

Туѓинец

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Улица бензина (2022)

  image
  Стицајем околности умешан је у убиства три холивудске старлете и почиње сопствену истрагу злочиона. За петама су му два детектива, а он ќе покушати да открије ко...
 • Сеќања убице (2022)

  image
  Алекс Луис је плаќени убица са савршеном репутацијом и прецизношќу. Када се наѓе у великој дилеми, одбиќе да заврши посао који крши његов морални кодекс, што...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Прво Убиство (2017)

  image
  Вилис игра полициски инспектор кој се обидува да разреши злосторство, додека му престанува малку време. Кога еден маж со својот син, за време на ловечки излет,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.