Содржина

Московски добротворни концерт претвара се у реку крви, кад наоружаним нападачима таоци постају америчка поп звезда Венус, председник Русије и његова породица. Помоќ стиже кад се бубњар хеви метал предгрупе, бивши опаки бајкер, удружи с младим руским агентом ФСП. Али наша двојица хероја су у озбиљној мањини и ништа није просто као што изгледа, посебно када се у игру врате духови Совјетског Савеза.

Слики

Убојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачкаУбојита тачка

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Колумбијана (2011)

  image
  Една млада жена (Зои Салдана) станува ладнокрвен платен убиец откако го гледа убиството на своите родители како дете во Богота. Преку ден, таа работи за својот...
 • Крал на борците (2010)

  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Снајпериста 7 (2017)

  image
  По први пут Брандон Бекет, Ричард Милер и Томас Бекет удружују снаге у Колумбији како би уништили брутални картел дроге. Када мета смртоносног снајпериста са...
 • 7500 (2019)

  image
  Смирениот американски копилот Тобајас Елис се мачи да ги спаси животите на патниците и екипажот откако група терористи, вклучувајќи го 18-годишниот Ведат, упаѓа...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.