СОДРЖИНА

Мариелле (Лиса Ринна) и Цхарлес Делаунеy (Маурице Годин) живе сретним животом у Паризу 1929. фодине, док несреќа не узме њихова младог сина. Цхарлес криви Мариелле за његову смрт и њихов заједнички живот завршава. Она промијени свој живот, наѓе нову љубав и роди ново дијете, али трагедија ју опет погаѓа када јој отму дијете. Цхарлес је потенцијални отмичар и Мариелле се мора суочити с тужном прошлошќу.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аџии (2021)

  недела
  image
  Паулиус е симпатичен средовечен расипник прогонуван од сеќавањата за неговиот мртов брат Матеус, кој бил убиен пред четири години, што го довело во лоша состојба...
 • БРОУКЕН ХИЛ (2009)

  недела
  image
  Аустралија. Талентован тинејжер композитор Томи, машта да упише славну музичку школу Сyднеy Цонсерваториум оф Мусиц. Нажалост у том делу земље где живи тешко је...
 • Врколак (2010)

  недела
  image
  Бенисио Дел Торо игра благородник кој се враќа на својот семеен имот откако брат му исчезнува. Откако повторно се соединува со својот отуѓен татко, тој тргнува во...
 • Црн полицаец (2017)

  недела
  image
  Црн полицаец е турнат преку работ, а своите фрустрации ќе ги истури на привилегираната заедница која се заколнал дека ќе ја штити.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.