Содржина

The Winter Festival is coming and Po is asked to host the great exclusive formal banquet for all the Masters of Kung Fu. However, the occasion is on the same night as his father's restaurant's own party and Mr. Ping, upset at his son's absence, will not cancel it to cook for the masters at Po's request. Burdened by his father's imposed guilt about his conflicting responsibilities, Po finds all the preparations a dispiriting struggle. However, the solution comes from where he least expects it even as the panda must decide who truly needs him more on the big night.

Слики

Kung Fu Panda HolidayKung Fu Panda HolidayKung Fu Panda HolidayKung Fu Panda HolidayKung Fu Panda HolidayKung Fu Panda HolidayKung Fu Panda HolidayKung Fu Panda Holiday

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Кунг фу панда 2 (2011)

  image
  По го живее својот сон како Воинот Змеј, штитејќи ја Долината на мирот, заедно со своите пријатели и кунг-фу мајстори наречени „Бесна петорка“ – Тигрицата,...
 • Malibu Rescue: The Next Wave (2020)

  image
  It’s summer again, and everyone’s favorite Junior Rescuers, The Flounders, are back at Tower 2. With the International Junior Rescue Championships headed to...
 • Снупи и Чарли Браун (2015)

  image
  Придружете му се на омилениот вечен оптимист Чарли Браун во неговата епска и херојска авантура додека кучето Снупи лета на небото за да го брка својот најголем...
 • Средња школа: Најгоре раздобље мог живота (2016)

  image
  Прича прати живот Рафеа Кхатцхадориана који и без проблема у средњој школи има довољно проблема код куќе. На среќу, направио је план за најбољу годину у историји....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.