СОДРЖИНА

Еден млад пар (Џејмс Марсден и Кејт Босворт) се сели во еден необичен град на југот. Наскоро нивното совршено прибежиште станува жив пекол, кога мрачните тајни и смртоносните страсти излегуваат од контрола. Заробени од страна на групата локални жители кои ги предводи еден безмилосен предатор (Александар Скарсгард), тие се соочуваат со ноќ полна со патење и со бескрајно крвопролевање. Сега, нивна единствена надеж за преживување е да станат поголеми дивјаци од нивните безмилосни мачители.

Слики

Кучиња од сламаКучиња од сламаКучиња од сламаКучиња од сламаКучиња од сламаКучиња од сламаSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionКучиња од слама

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волшебнкот и белата змија (2011)

  денес
  image
  Режисерот на оваа приказна Чинг Сиу-Тунг, својот филм го потпира врз една стара кинеска легенда за еден билкар кој се вљубува во илјадагодишната Бела Змија...
 • Пекол во Авганистан (2019)

  денес
  image
  „Пекол во Авганистан“ ја раскажува приказната за мала единица американски војници кои се стационирани длабоко во североисточен Авганистан. Тие се принудени да ја...
 • Седумте величествени (1960)

  денес
  image
  Еден бандит тероризира мексиканско фармерско село секоја година. Тројца од фармерите се пратени во САД за да бараат луѓе што ќе ги заштитат. Тие најмуваат група...
 • Распалени пиштоли (2006)

  денес
  image
  ФБИ агент трага за комичарем из Лас Вегаса који је решио да “откуца” мафију. Али, пре него што постане заштиќени сведок, комичар одлази у казина Лејк Тахо да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.