Содржина

Еден млад пар (Џејмс Марсден и Кејт Босворт) се сели во еден необичен град на југот. Наскоро нивното совршено прибежиште станува жив пекол, кога мрачните тајни и смртоносните страсти излегуваат од контрола. Заробени од страна на групата локални жители кои ги предводи еден безмилосен предатор (Александар Скарсгард), тие се соочуваат со ноќ полна со патење и со бескрајно крвопролевање. Сега, нивна единствена надеж за преживување е да станат поголеми дивјаци од нивните безмилосни мачители.

Слики

Кучиња од сламаКучиња од сламаКучиња од сламаКучиња од сламаSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionКучиња од сламаКучиња од слама

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Крал на борците (2010)

  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Слатка Вирџинија (2017)

  image
  Скитник и поранешен јавач на родео создаваат пријателство во мал град на Алјаска, кој закрепнува од дивјачки чин на безумно насилство. Со тек на време, нивната...
 • Човекот на претседателот 2 (2002)

  image
  Антитерористички експерт е назначен од Претседателот да му влезе во трага на терорист за која се сомнева дека планира да детонира нуклеарен направа во САД.
 • 7500 (2019)

  image
  Смирениот американски копилот Тобајас Елис се мачи да ги спаси животите на патниците и екипажот откако група терористи, вклучувајќи го 18-годишниот Ведат, упаѓа...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.