СОДРЖИНА

Вин мора да го реши случајот од раните 60-ти кој наликува на актуелниот случај на убиство на постара жена. Моник Ламонт е уверена дека тоа би можело да биде првата жртва на таканаречениот „Бостонски давител“ и се надева дека медиумското внимание кое го следи случајот ќе ѝ ја донесе посакуваната популарност и ќе ѝ помогне во напредување на кариерата.

Слики

Патриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: ФронтПатриша Корнвел: Фронт

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Меѓународна завера (2009)

  image
  Агент на Интерпол (Овен) се обидува да разоткрие висока финансиска институција во меѓународен круг на тргување со оружје. Во „Меѓународна завера“, возбудлив...
 • Мрежата (1995)

  image
  Сандра Булок е софтверска инженерка со малку пријатели кои не се од сајберпросторот. По многу години решава да оди на одмор и се вплеткува во мрежа на...
 • Преговарач (1998)

  image
  Дени Роман, вешт полициски преговарач, кој сака да се ослободи од лажни обвинувања, зема заложници во канцеларија за да купи време кое му треба за да ја открие...
 • Гавранот: Спасение (2000)

  image
  Во третото продолжение од серија „Гавранот, Алекс Корвис е осуден на смрт поради убиство на својата девојка. По неговата егзекуција, Алекс ќе се врати меѓу живите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.