рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 7.76/10
(17 гласови)

Слики

ЕмаЕмаMiramaxЕмаЕмаЕмаЕмаЕмаЕмаMiramaxЕмаMiramaxMiramaxMiramaxMiramax

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Туѓе је слаѓе (2005)

  image
  Како прича тече, Лиза је све више сигурна да је "млада играчка" у рукама искусне Рафи управо њен син.
 • Подморница (2010)

  image
  Када га запази тамнокоса лепотица, одлучује да постане "најбољи дечко на свету". У меѓувремену, уздрмани однос његових родитеља још је лошији, због изненадног...
 • Собарката и сенаторот (2002)

  image
  Познат политичар се вљубува во собарка од њујоршки хотел мислејќи дека е богата и славна.
 • Плодна година (2006)

  image
  Еден лондонски банкар се сели во Прованса за да го продаде лозјето што го наследил од својот покоен вујко. Тој неволно се населува во место што станува простор за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.