СОДРЖИНА

После повторната средба со Кристина, ќерката што пред осумнаесет години ја дала на посвојување, Пејтон Макгрудер се уште ги учи основите на родителството. Во исто време е зафатена со пишувањето на својата колумна „Исцелител на срца“, како и врската со колегата, Кинг Данвил. Но кога Кинг ќе ја побара за жена Пејтон, премногу е уплашена да го прифати животот што го заслужува. Пораката за Пејтон од верен читател води кон ново пријателство, кое ќе ја научи Пејтон дека понекогаш треба да се биде внимателен, но треба да се слуша и срцето.

Слики

Шанса за љубовШанса за љубовШанса за љубовШанса за љубовШанса за љубовШанса за љубов

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Никогаш не бакнувај маж во божиќен џемпер (2020)

  среда
  image
  Самохраната мајка Меги се соочува со Божиќ сама сѐ додека не се појави Лукас во нејзиниот живот како неочекуван гостин. Во текот на празниците двајцата наоѓаат...
 • Потрага по божиќното богатство (2021)

  денес
  image
  Емилија, картограф, добива работа да дизајнира карта за богатство на Северниот Пол за божиќната сезона и бара истражувач што го поминал снежниот Пол. Заедно ќе...
 • Волшебниот божиќен колач (2021)

  денес
  image
  Откако неодамна ја губи баба ѝ, Гвен се мачи со пекарницата сакајќи да го врати Божиќниот дух. Таа се согласува да работи со славен шеф на специјална Божиќна...
 • Бескрајно вљубени (2019)

  Утре
  image
  Бруклин води фирму за упознавање, али јој је посао на ивици пропасти. Добија прилику да се појави у часопису, меѓутим писца чланка о њено бизнису, мора да упзна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.