Содржина

Кога на крајбрежниот град Шо Беј му се заканува прекумерна изградба, агентката за недвижнини Ерин ќе направи сè за да го спаси, вклучително и да му помогне на згодниот Тео, член на кралското семејство, кој бара нов имот. Проблемот е во тоа што тој го крие кралскиот дел.

Слики

Дом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срцеДом за краљевско срце

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Слаѓе од чоколаде (2023)

  image
  Након гласина да пекара има тајни рецепт за проналажење праве љубави на Валентиново, ТВ репортер одлази на тајни задатак како би истражио причу.
 • Девојка са стилом (2022)

  image
  По преселбата од Ајова во Чикаго, лична стилистка ангажира фотограф да ѝ помогне во промовирањето на нејзиниот нов моден потфат. Кога станува збор за наоѓање...
 • Зимски дворац (2022)

  image
  Радеќи као чуварица у празној палачи, списатељици Емилy поремете се планови за мирним писањем књиге кад се појави власник, принц Хенрy.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.