Содржина

Апсолвенткиња Керолин Мекдафи пристаје да тренира спортисте са хендикепом у нади да ќе тако помоќи свом сестринству да добије награду. Сусревши се са људима које би требало да тренирају, она и Џенин, њена другарица из сестринства разочаране су третманом који они имају у друштву. Керолинина нелагода ќе почети да јењава пошто упозна Пампкина Романова, младиќа у инвалидским колицима који има велике планове. Постепено, она се заљубљује у њега, због чега ќе доќи у сукоб са дечком Кентом, сестрама и Пампкиновом мајком

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Правилата не важат (2016)

  image
  Во Холивуд во 1958 година, убавицата, композиторка и посветена баптистка од мал град, Марла Мабри (Колинс), потпишува договор со злогласниот Хауард Хјуз (Бити) и...
 • Девојката на мојот брат (2007)

  image
  За време на семејниот одмор, Ден Бурнс (Стив Карел), вдовец и колумнист за совети, запознава убава туѓинка (Џулиет Бинош) во една книжарница и веднаш се вљубува....
 • Gülen Adam (1990)

  image
  The story of a man who can not stop laughing whatever the situation he is in even his birth as a baby.
 • Кинеска сложувалка (2013)

  image
  Парижанинот Ксавиер е нереализиран романописец кој е во брак со Венди, со која имаат две деца. Но односот меѓу нив не е нималку идиличен и разводот е сосема...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.