Содржина

Од М. Најт Шјамалан доаѓа застрашувачки трилер со импресивна актерска екипа која ги вклучува Гаел Гарсија Бернал, Руфус Сјуел, Томасин Мекензи и Алекс Волф. Семејство на тропски одмор открива дека затскриената плажа каде што се релаксираат мистериозно предизвикува брзо стареење, намалувајќи го нивниот животен век на еден ден.

Слики

ОстарениОстарениОстарениОстарениОстарениОстарениОстарениОстарени

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.