poster

Rediscovering Christmas

Rediscovering Christmas (2019)

Режисер: Colin Theys

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.9/10
(97 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Никогаш не е доцна за љубов (2012)

  image
  Теса, која има само уште неколку месеци живот, прави список на „работи што треба да се направат пред смртта“. Таа бара нови искуства, решена да го живее животот...
 • Малите жени (2019)

  image
  Четирите сестри Марч учат за љубовта, животот и загубата додека се претвораат во жени во Америка по Граѓанската војна. Во центарот на семејството е Џо Марч, која...
 • Four Nights of a Dreamer (1971)

  image
  Сањар из наслова је Јацqуес, млади сликар који пуком случајношќу, на мосту Понт-Неуф, упозна Мартху. Ова шармантна дјевојка освоји срце сликара који је позове да...
 • 32 август на Земјата (1998)

  image
  На 26 години, Симон го преиспитува целиот живот откако преживува ужасна сообраќајна несреќа. Таа го замолува својот пријател Филип да има дете со неа. Филип е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.