рејтинг: 5.1/10

Слики

Црн полицаецЦрн полицаецЦрн полицаецЦрн полицаецЦрн полицаецЦрн полицаецЦрн полицаецЦрн полицаецЦрн полицаец

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Последна зделка (2018)

  image
  Стариот дилер со уметнички дела Олави, е пред пензија. На една аукција, една стара слика му го привлекува вниманието. Олави се сомнева дека вреди многу повеќе од...
 • Немој да исчезнеш (2010)

  image
  Животот беше лесен за Џексон Вајт (Рајан Квантен). Со добар изглед, интелигенција и атлетска способност, можностите изгледаа бесконечни. Но кога дојде да живее во...
 • Шума: Те гледам насекаде (2021)

  image
  Седум хипнотички и непредвидливи кратки приказни кои стануваат сè поинтензивни додека не кулминираат во психолошки калеидоскоп на парови, семејства и пријатели,...
 • Они који остају (2007)

  image
  Професор и графичка дизајнерица зближавају се у болници у којој се њихови партнери лијече од рака... Филм је номиниран за награду Цéсар 2008. за најбољи...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.