Melek will rebuild her life with her family and children. Melek is struggling to survive with her three children.

Transmetimet në kanale:

3 Plus  TRT 1  TRT Turk  

Ishte në kanal:

Jolly HD  

Episodi vijues:

Nesër
15:00
Melek 1, Ep. 66
Nesër
15:50
Melek 1, Ep. 67
Nesër
16:40
Melek 1, Ep. 68
Nesër
17:30
Melek 1, Ep. 69
Nesër
18:20
Melek 1, Ep. 70
Nesër
20:00
Melek 1, Ep. 71
Nesër
20:50
Melek 1, Ep. 72
e hënë
12:20
Melek
e hënë
13:20
Melek
e martë
11:35
Melek
e martë
12:35
Melek
e mërkurë
11:25
Melek
e mërkurë
12:25
Melek
REKOMANDIMET
 • Ramo (2020)

  Sot
  image
  The series will focus on the conflict between the two families and a great love that will flourish between this struggle.
 • Černobil: Posljedice (2016)

  Sot
  image
  The action takes place in 1986 Chornobyl. Lera, a graduate of the pedagogical institute, gets a job placement as a junior school teacher in Prypyat, one of the...
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  Sot
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
 • Pitanje časti (2013)

  Sot
  image
  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.