Covers many of the ancient Greek and Norse Gods, monsters and heroes including Hades, Hercules, Medusa, Minotaur, Odysseus and Zeus.

Ishte në kanal:

History Channel  RTS1  

REKOMANDIMET
 • Qytetet e Humbura me Albert Lin (2019)

  image
  Albert Lin niset në një aventurë globale nga thellësitë e Detit të Zi deri tek Andet peruane, në kërkim të origjinës së rrëfenjave mbi Përmbytjen e Madhe.
 • Terra X (1982)

  image
  Terra X - Expedition into the unknown.
 • Kureshtje të Natyrës (2013)

  image
  Natyra është e mbushur me krijesa që kanë forma të jashtëzakonshme, por si është e mundur që forma e disave prej tyre u ka dhënë një avantazh? Në këtë cikël, do...
 • Histori Shqiptare

  image
  Reportazh nga Alma Cupi. Histori per njerezit qe punojne, kontribuojne per komunitetin, ngrene biznese, ruajne, traditen, kulturen si dhe ndihmojne ne zhvillimin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.