poster

Xhurasik park 3

Jurassic Park 3 (2001)

Aksion, Thriller, Fantashkencë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Joe Johnston

Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(52 Voto)

Fotot

Xhurasik park 3NBC InternationalXhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3NBC InternationalNBC International

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kërcyesi (2008)

  image
  Kërcyesit janë qenie që jetojne me njerezit në botën moderne, por aftesia e tyre per te kercyer nga një cep në cepin tjeter të globit, s'pranohet nga paladinet,...
 • Unë jam numri 4 (2011)

  image
  Alex Pettyfer, Dianna Agron. Një adoleshent me aftësi të jashtëzakonshme, gjithmonë në arrati nga njerëz që kërkojnë ta vrasin, shpërngulet në një qytezë me një...
 • Legjenda e Ridikut (2013)

  image
  V.Diesel. U bënë 5 vjet që Ridiku endet nga 1 planet në tjetrin për t'u shpetuar gjuetarëve të shpërblimit te vendosur mbi kokën e tij. Tani ndodhet në planetin...
 • Vrasësja e përsosur (2005)

  image
  Charlize Theron. Në një botë, në dukje e përsosur, një grup rebel kërkon të rrëzojë regjimin në fuqi. Aeon është njëra prej kundershtareve. Gjatë një misioni, ajo...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.