poster

Xhurasik park 3

Jurassic Park 3 (2001)

Aksion, Thriller, Fantashkencë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Joe Johnston

Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(49 Voto)

Fotot

Xhurasik park 3Xhurasik park 3NBC InternationalXhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3Xhurasik park 3NBC InternationalXhurasik park 3NBC InternationalNBC International

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Godzilla (2014)

  image
  Përbindëshi më i famshëm në botë gjendet përpara një lufte me krijesën MUTO që krijohet nga ekperimentet arrogante shkencore, dhe i cili na kërcënon ekzistencën tonë
 • Labirinti 3: Kura e vdekjes (2018)

  image
  Në përmbyllje të sagës, Tomas udhëheq grupin e tij drejt misionit final. Për të shpëtuar miqtë e tyre, ata duhet të gjejnë një mënyrë që të hyjnë në labirintin...
 • Lojërat e urisë: Grifsha - Pjesa 1 (2014)

  image
  Jennifer Lawrence. Pasi ndryshon përgjithmonë 'Lojërat e urisë', Katnis e gjen veten ne distriktin 13. Nën drejtimin e presidentes Koin, ajo fillon një luftë të...
 • Terminatori 5: Gjeneza (2015)

  image
  Trwa wojna ludzi i maszyn. John Connor - przywódca rebeliantów wysyła sierżanta Kyle'a Reese'a w przeszłość, do roku 1984, by chronił jego młodą matkę, Sarę...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.