As the new prodigy at San Fransokyo Institute of Technology, Hiro now faces daunting academic challenges and the social trials of being the little man on campus. Off campus, the stakes are raised for the high-tech heroes as they...

Ishte në kanal:

Tring Kids  Tring Tring  Disney Channel  

REKOMANDIMET
 • Grizzy dhe brejtësi (2007)

  Sot
  image
  Shtëpia e vrapuesit në pyllitështë zona e vetme e civilizimit njerëzor në mes të shkretëtirës në Kanada. Kur vrapuesi është larg, një ari me emrin Grizzy mendon...
 • The Amazing World of Gumball (2011)

  Sot
  image
  Welcome to Elmore! This quaint little suburb isn't quite what it seems, as in Elmore, just about everything has the ability to come to life! The Amazing World of...
 • The Smurfs (2021)

  Sot
  image
  Produced in Belgium, this 3D update of Peyo's beloved blue characters will push the charm and absurdity of the original comics to greater heights.
 • Magjikët: Aventurat e Nusepashkës dhe Maçokut të zi (2015)

  Sot
  image
  Marinette Dupain-Cheng, a shy high-school student, has inherited some magical ladybug-shaped earrings. The ornaments grant the power of Luck to whoever wears...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.